Кошик
149 відгуків
ООО "Графит-Мастер" Украина
+380 (50) 487-59-14
+380 (61) 214-94-10

Нанесення захисних покриттів на вуглецеві матеріали

  • Послуга

1 

Замовлення тільки за телефоном

+380 (50) 487-59-14
  • +380 (61) 214-94-10
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Нанесення захисних покриттів на вуглецеві матеріали
Нанесення захисних покриттів на вуглецеві матеріалиПослуга
+380 (50) 487-59-14
  • +380 (61) 214-94-10

Опис

Наша компанія має можливість нанесення високочистих високотемпературних захисних покриттів на вуглецеві матеріали, метою яких є інкапсуляція домішок

Наша компанія має можливість нанесення високочистих високотемпературних захисних покриттів на вуглецеві матеріали, метою яких є інкапсуляція домішок під покриттями, а також збільшення терміну служби вуглецевих виробів в кисневих і агресивних середовищах. Ділянка вакуумних печей нашої компанії дозволяє наносити захисні покриття на вироби розміром до 1000х1000х1200 мм з температурою термообробки до 2200 С.

Нанесення покриття пироуглеродного на вуглецеві матеріали проводиться двома способами: низькотемпературним від 800 до 1200 З та високотемпературним 1800-2200 С. Особливістю покриттів, що наносяться в нашій компанії є попередня підготовка поверхонь до нанесення піролітичної вуглецю. При нанесенні піролітичної вуглецю на високощільні графіти без попередньої підготовки поверхні неможливо домогтися дифузії піровуглецю в високощільний графіт із-за відсутності достатньої кількості часу, внаслідок чого покриття мають погану сращиваемость з вкриваємої виробом. Для хорошої сращиваемости покриття з виробом в нашій компанії розроблена методика попередньої підготовки поверхні, що дозволяє отримати рівномірно розподілену поверхневу пористість пов'язану з додатковим очищенням покриває вироби. Результатом такої підготовки є процес піролітичної ущільнення високочистої поверхні з дифузією піровуглецю у відкриті пори вироби. Покриття отримані таким способом дозволяють графітовим і вуглецевим виробів працювати тривалий час в агресивних середовищах фторидів і хлоридів при високих температурах.

Також наша компанія має можливість піролітичної ущільнення композитних матеріалів углеволокнистых з підвищеною пористістю. В даному випадку слід зазначити, що при ущільненні углеволокнистых матеріалів попередня підготовка процесу ущільнення вимагає рівномірного зменшення кількості та розміру пір по всьому об'єму виробу на відміну від ущільнення високощільних графітів. Т. к. пори діаметром понад 500 мкм, характерні для углеволокнистых композитних матеріалів, при пиролитическом ущільненні заростають досить довго і навіть при тривалих процесах пироуплотнения (понад 200 годин) можлива залишкова відкрита пористість і утворення кластерів закритих досі недоступних для подальшого ущільнення, що знижує якість кінцевого виробу.

Інформація для замовлення

  • Ціна:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner